top of page
  • Bahadır Yaz

BAŞLIYORUZ

Herkese merhaba, selamünaleyküm:) Tıp fakültesinde son sınıfa 1 aydır başlamış bulunmaktayım. Çok şükür devletimiz asgari ücret veriyor. Bu ticaret yapmak için çok az bir miktar olsa da ailemin yanında yaşadığım için aylık 8400 tl biriktirebileceğimi ve bunu ticaretim, amazon ve şirket masraflarım için kullanabileceğimi düşünüyorum. Maşallah deyin :D

Bize düşen çabalamak. Elimden geldiğince işi öğrenmeye, karlı ürünler bulmaya ve biriktirdiğim parayı ticarete aktarmaya çalışacağım. Ama tabiki bu yazıya bir şekilde denk gelip okuyanlar bir dolar bile olsa bana sermaye desteği sağlamaya karar verirse işlerimi çok daha hızlı bir şekilde büyütebileceğimi düşünüyorum. 1 doları kesinlikle küçümsemeyin sadece 250-300 dolar bile benim bu işe bir ayda ayırabileceğim sermaye kadar destek sağlamış oluyor, yani 250-300 kişiye ulaşabilmem benim için büyük bir başarı olur :))

Asgari ücretle çalışmam yaklaşık bir yıl devam edecek daha sonra inşallah doktor maaşımla şu an ayırdığımın 3-4 katını ayırabileceğim. Bu sayede işler daha hızlı büyüyecek inşallah.

Web sitemin trafik alması çok fazla olmayacağı için burayı daha çok dışarda yüz yüze konuşup yatırım beklediğim insanların ziyaret etmesini isteyeceğim bir adres olarak görüyorum.

Bakalım neler olacak.

Allah'a emanet olun selametle kalın.

37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

NEDEN E-TİCARET'E BAŞLADIM?

18 yaşında üniversiteye başlarken tam olarak ne yapacağımı bilmeyen birisi olarak tıp fakültesini seçtim. Hastanede doktor olarak çalışmak kötü değil ama tam olarak bana uygun olmadığını düşünüyorum.

Kommentare


bottom of page