top of page
  • Bahadır Yaz

NEDEN E-TİCARET'E BAŞLADIM?

Güncelleme tarihi: 19 Kas 2023

18 yaşında üniversiteye başlarken tam olarak ne yapacağımı bilmeyen birisi olarak tıp fakültesini seçtim. Hastanede doktor olarak çalışmak kötü değil ama tam olarak bana uygun olmadığını düşünüyorum. Bunu farketmem biraz zaman aldı.

Her neyse 2022 ocakta şahış şirketimi açtım. Yaklaşık 4 ay ara ara araştırdığım amazona giriş yaptım. Üniversite devam ederken amazonla uğraşmak zordu. Bu yüzden asıl ilerlemeyi 2022 yaz ayında yaptım. Ve şu anki yaklaşık 9000 dolarlık ciromu 3 aylık çalışmamla yaptım. Üniversite devam ederken amazonla uğraşmak zor çünkü düzenli bir gelirim ve maaşım yok. Çok şükür son sınıfta intern harçlığı adı altında asgari ücret kazanıyoruz. Burdan gelen kazancımı amazondaki ticaretime aktarmayı düşünüyorum. Aynı zamanda birçok şirketten ve kişiden yatırım alarak amazon e-ticaret işimi çok hızlı bir şekilde büyütebileceğimi düşünüyorum. 26 yaşındayım ve her şey yeni başlıyor..

36 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BAŞLIYORUZ

Herkese merhaba, selamünaleyküm:) Tıp fakültesinde son sınıfa 1 aydır başlamış bulunmaktayım. Çok şükür devletimiz asgari ücret veriyor. Bu ticaret yapmak için çok az bir miktar olsa da ailemin yanınd

コメント

コメントが読み込まれませんでした。
技術的な問題があったようです。お手数ですが、再度接続するか、ページを再読み込みしてださい。
bottom of page