top of page

Hakkımda

Merhabalar, ben Bahadır Yaz. 26 yaşındayım, amazon e-ticaretiyle uğraşıyorum, aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde intern doktor olarak çalışmakta ve öğrenim görmekteyim.

Bir Fincan Türk Kahvesi

Amazon e-ticaretiyle yaklaşık bir buçuk yıldır uğraşıyorum. 9000 dolar ciroya yaklaştım. Bir şahıs şirketim var ve Amazon Amerika pazar yeri için bir satıcı hesabım var. Amazon Amerika'da hangi ürünlerin ayda kaç tane sattığından, bir yıllık fiyat geçmişine kadar birçok veriye programlar yardımıyla ulaşarak nasıl kar edebileceğimi çok iyi biliyorum. 

Ancak ticaretteki en önemli nokta sermayedir. Dışarda herhangi bir işte çalışarak aldığınız maaşla ticaret yapmak maalesef yetersiz. Küçük paralarla büyük şirketler ve büyük markalar yüzümüze bakmıyor.

Büyük paydan biraz da bizim almamız için siz değerli yatırımcılarıma sermaye ortaklığı teklif ediyorum. Paranızı koyun, büyük markalarla anlaşalım ve hızlı satışlarla elde ettiğimiz karı paylaşalım. 

Şimdi bi türk kahvesi içerken rahatça düşünün, sermayenizi yatırırsanız aşağıdaki markalarla anlaşıp ürünlerini satabiliriz. Detaylar için iletişime geçmenizi heyecanla bekliyorum :))

Çalışabileceğimiz Markalar

Lenovo​​

JBL 

Logitech 

 

Sony 

Anker

Philips 

Asus 

HP

MSI

 

Braun 
 

Xiaomi 

Powertec 

Moser 

Panasonic 

              

bottom of page